Logo

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

QR Kod Nasıl Üretilir?

QR Kod oluşturmak için, öncelikle QR kod içeriğinde yazmasını sitediğiniz metin veya linki uygun alana girmelisiniz. Daha sonra alt tarafta bulunan yeşl renkli "QR Kod Oluştur" butonuna basmalısınız. Bu işlemler sonucunda dilediğiniz QR kod üretilmiş olacaktır.

QR Kodu Geçici Olarak Kaydetmek Ne Anlama Gelir? Ne İşe Yarar?

QR kod oluşturmadan önce 'Oluşturulacak olan QR kodumu geçici olarak kaydetmek istiyorum' seçeneğini işaretlediğiniz zaman üretilecek olan QR kod tarayıcı hafızasına kayıt edilerek saklanır. Siz siteye tekrar girdiğiniz zaman geçici olarak kaydedilen QR kodlar karşınıza çıkar ve o QR kodları tekrar kullabilirsiniz. Ancak tarayıcı hafızasını veya geçmişi temizlediğinizde tarayıcı hafızasına kaydedilen QR kodlar temizlenir. Bu nedenle bu işleme "geçici" kaydetme işlemi denir. Eğer QR kodlarınızı tam anlamıyla kayıt etmek isterseniz QR kodu oluşturduktan sonra "QR KODU İNDİR" seçeneğine tıklayarak QR kodu cihaz hafızanıza kayıt edebilirsiniz.

Ürettiğim QR Kodu Nasıl Tasarımlarımda Kullanabilirim?

Ürettiğiniz QR kodları "QR KODU İNDİR" seçeneğine tıklayarak PNG formatında cihaz hafızanıza kayıt edebilir ve bu şekilde tasarımlarınıza ekleyebilirsiniz.

qrkoduret.com Web Sitesi Tamamen Ücretsiz Mi? Herhangi Bir Sınır Var Mı?

qrkoduret.com web sitesi siz değerli kullanıcılarımız için tamamen ücretsiz ve sınırsızdır! qrkoduret.com web sitesi, siz değerli kullanıcılarımızın 1 kuruş bile ödemeden, diledikleri gibi QR kod üretip kullanabilmeleri içn tasarlanmıştır. Herhangi bir ücret ödemeden sitemizin tüm imkanlarını sınırsız olarak kullanabildiğiniz gibi, tüm özellikleri hiç bir üyelik vb. açmadan siteye girdiğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bunların hepsi, sizi memnun etmek için :)